Монтаж видеонагляду

Одним із важливих елементів системи безпеки є відеоспостереження. З його допомогою можна вести запис того, що відбувається в тих чи інших приміщеннях і зберігати відеоархіви того, що відбувається протягом 30-90 днів. Ви завжди зможете переглянути, що ж відбувалося в той чи інший день, час, на певній ділянці об'єкта, що охороняється. До того ж, з розвитком нових технологій, відеоспостереження також вийшло на новий рівень, що дозволяє організаціям, що займаються охороною об'єктів не тільки вести спостереження та запис подій, що відбуваються, але дає можливість зреагувати на те, що відбувається в найкоротші терміни. Поряд з іншими послугами, одним із пріоритетних напрямків нашої компанії є монтаж відеоспостереження. Ми здійснюємо монтаж відеоспостереження як відкритого, так і прихованого типів. Ціни на встановлення відеоспостереження у нас – у середньому 200 грн за одну камеру.

Для наших клієнтів ми надаємо такі послуги: 

  • Продаж комплектуючих
  • Консультація у виборі комплектуючих
  • Встановлення камер, серверів відеоспостереження, відеореєстраторів та іншого обладнання
  • Прокладка кабелю до точок підключення та на пульт охорони
  • Підключення камер
  • Юстування обладнання

 

Для довідки.

Системи відеоспостереження поділяють за типом. Вони можуть бути як аналоговими, і цифровими. Системи відеоспостереження відрізняються одна від одної різницею в устаткуванні (відеокамерами, реєстраторами, серверами і так далі), його технічними характеристиками, а також областю, в якій вони застосовуються. Оптимальним вибором, наприклад для невеликих територій є аналогова система відеоспостереження. Монтаж відеоспостереження такого типу має великий попит, оскільки камери, які використовуються в таких системах, дозволяють передавати якісне і досить чітке зображення.

Після встановлення системи відеоспостереження ви отримаєте такі можливості:

 

  • Відеозапис у реальному часі (в т.ч. і за подіями, датчиками)
  • Звукозапис у реальному часі (в т.ч. і за подіями, датчиками)
  • Перегляд архіву протягом 30-90 днів (можна і більше залежить від обсягу дискового простору)
  • Доступ до відеоархіву через Інтернет із будь-якої точки світу
  • Перегляд подій на мобільному телефоні
  • Інші функції обумовлені індивідуально

Для того, щоб правильно підібрати склад системи відеоспостереження, ви повинні визначитися для себе з наступними пунктами.:

  • Вибрати сектори (зони) спостереження. Визначившись із зонами буде ясно яка кількість камер необхідна для повного «перекриття» секторів і вибрати оптимальні місця встановлення камер
  • Визначитись із кольоровістю зображення (чорно-білі камери мають велику світлочутливість)
  • З'ясувати інтенсивність освітлення в зоні спостереження відеокамер (високе, середнє, низьке) та визначитись із необхідністю запису в нічний час
  • Виходячи із завдання відеоспостереження визначитися з роздільною здатністю: «низький», «середній», «високий», «понад високий»
  • Визначитись з глибиною архіву – часом запису: 1 день, тиждень, місяць (рідко більше місяця)
  • Виберіть темп запису. 25 кадрів/сек – це real time. Але треба розуміти, що при такій установці потрібен великий дисковий простір. Зазвичай для охоронного відеоспостереження достатньо 6-8 кадрів за секунду
  • Визначити необхідність підключення до архіву відеозапису та поточного зображення іншим користувачам через Інтернет або локальну мережу та кількістю таких користувачів.
  • Вибрати місце (місця) операторів відеоспостереження

Для довідки.

 

 

Стандартна конфігурація під час встановлення відеоспостереження виглядає так:

  • відеокамери;
  • об'єктиви для відеокамер;
  • поворотні пристрої для відеокамер;
  • пристрій для обробки відеосигналів;
  • записуючий пристрій;
  • відеомонітор;

 

Ось основні етапи робіт під час встановлення системи відеоспостереження:

Етап 1.

Монтажні роботи завжди починаються із закріплення відеокамер. Це один із найважливіших етапів, від правильності виконання якого буде залежати кількість «мертвих зон», прихованість системи від виявлення та якість її роботи. Фахівець використовуючи проект встановлює камери та здійснює регулювання кута їх огляду. Тип обладнання залежить від місця встановлення. Усередині приміщення встановлюються камери купольного типу, монтаж яких провадиться на стелі. Вони досить компактні та практично непомітні для оточуючих. Головна їхня перевага - це можливість огляду на 360 градусів з моментальним розворотом об'єктива у разі виникнення небезпеки. Безкорпусні моделі використовуються для прихованого відеоспостереження. Вони можуть бути встановлені, наприклад, порожнини стіни або вбудовані в елемент інтер'єру. Поза приміщеннями, на вулиці використовуються корпусні камери із захисним кожухом та системою підігріву для безперебійної роботи в зимовий час.

Етап 2.

Після виконання першого етапу робіт проводиться трасування кабелів. Це дуже трудомісткий та відповідальний етап. Він передбачає створення можливості забезпечення безпеки з'єднувальних проводів. Має бути забезпечений максимальний захист від будь-яких факторів, які можуть негативно вплинути на якість роботи всієї системи, що встановлюється. Параметри кабелю (перетин, вид захисту, наявність ланцюгів заземлення) визначаються етапі проектування.

Етап 3.

Підключення обладнання та його налаштування Залежно від розв'язуваних завдань центральним пристроєм охоронного комплексу може бути як компактний відеореєстратор, так і потужний персональний комп'ютер. На підключений до системи монітор надходить відеосигнал в режимі реального часу. Перегляд у режимі реального часу найчастіше використовується для організації охоронного пункту в банках, супермаркетах та інших об'єктах з підвищеним скупченням людей та високим ризиком скоєння злочину. У випадку, коли необхідна охорона приватної території, достатньо встановлення камер відеоспостереження з детектором руху та інфрачервоним підсвічуванням. Вони включаються в режим запису, незалежно від часу доби, лише у разі надходження сигналу тривоги. У складі з такими камерами, як правило, достатньо установки відеореєстратора, який, маючи обмежені технічні можливості, не займає багато місця і не вимагає особливого догляду. Запис при цьому проводиться в автоматичному режимі. Потрібний відрізок запису, у разі потреби, завжди можна переглянути, оскільки встановлений у системі відеоспостереження відеореєстратор фіксує та зберігає їх кілька тижнів. Як накопичувач виступає жорсткий диск або картка пам'яті.

Етап 4.

Монтаж відеоспостереження завершується запуском обладнання та перевіркою його працездатності. Перевіряється якість зображення переданого з кожної встановленої камери окремо, чіткість звуку, якщо встановлені мікрофони, правильність роботи записуючих пристроїв.

 

Додаткові фактори під час монтажу, що впливають на вартість.

 

Стандартный монтаж

Висотний монтаж

Складний монтаж

Виконується на висоті не більше 3-х метрів із застосуванням стандартних монтажних засобів та матеріалів.

Виконується на висоті від 3-х метрів і пов'язаний із застосуванням спеціальних монтажних інструментів та пристроїв.

Пов'язаний зі спеціальними монтажними роботами (штроблення стін, підземне укладання, зварювальні та ін будівельні роботи), необхідними для прокладання кабельних магістралей відеоспостереження та монтажу відеокамер.

 

 

Якщо Ви вирішили здійснити монтаж відеоспостереження, наші фахівці допоможуть вам це зробити. Причому виходитимуть вони з ваших побажань та фінансових можливостей та спробують знайти оптимальне співвідношення ціна-якість. Наша компанія здійснює не тільки монтаж відеоспостереження, але також займається продажем обладнання та комплектуючих для систем відеоспостереження. Фахівці допоможуть підібрати Вам необхідне обладнання та нададуть професійні консультації при виборі комплектуючих. При індивідуальному обговоренні можна обговорити і ряд додаткових функцій. Монтаж відеоспостереження відкриє перед Вами необмежені можливості, які забезпечать безпеку вам та вашому бізнесу.

 

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте лише висококваліфіковану допомогу! Наші ціни на монтаж відеоспостереження нижче за ринкові.

 

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS